Dla firm

I ETAP

W ścisłej współpracy z Tobą tworzymy ofertę. Jesteś współtwórcą szkolenia, a nie biernym uczestnikiem, klientem, czy konsumentem.

Po wstępnych rozmowach, plan naszej współpracy określamy na bezpłatnym 2-godzinnym warsztacie. Podczas warsztatu, wykorzystując techniki kreatywne, wspólnie z członkami Twojego zespołu zastanawiamy się, co jest najistotniejsze w rozwijaniu Waszych nowych kompetencji. Dzięki temu proces uczenia się rozpoczyna się już na etapie projektowania przyszłego szkolenia, a każde nasze następne spotkanie jest precyzyjnie osadzone w realiach Twojego biznesu.

II ETAP

Przeprowadzamy cykl warsztatów z obszaru kreatywności i innowacji, o szczegółowej tematyce sprecyzowanej podczas pierwszego etapu współpracy.

W tym momencie zostaje również utworzona internetowa platforma wymiany wiedzy pomiędzy uczestnikami warsztatów, trenerami i każdą inną osobą w Twojej organizacji, która jest zainteresowana tematem. Przy tworzeniu internetowej platformy wykorzystujemy oprogramowanie BiznesWiki – profesjonalne i łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania wiedzą w organizacji. Celem utworzenia tej platformy jest poszerzenie wiedzy jej użytkowników, motywowanie do dzielenia się wnioskami z wykorzystania nowo nabytych umiejętności w realnych sytuacjach biznesowych i zebranie informacji dotyczących ewentualnych trudności.

III ETAP

W ostatnim etapie przeprowadzamy cykl warsztatów superwizyjnych i konsultacji. Mają one na celu sprawdzenie, jak nowo poznane narzędzia sprawdzają się w praktyce, co można jeszcze rozwinąć, co trzeba usprawnić. W projektowaniu superwizji wykorzystujemy pytania i dyskusje z uczestnikami warsztatów zawarte na internetowej platformie wymiany wiedzy BiznesWiki.

Poczucie pewności, że proces rozwoju, przez który z nami przejdziesz, przyniesie Ci wiele korzyści, jest dla nas największa satysfakcją. Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że naszą pasję można zaszczepić w każdej firmie, stowarzyszeniu czy organizacji.